Wczytuję dane...

8Grams

Kawa z  LOKALNEJ palarni

Kawa z palarni 8grams przygotowywana jest specjalnie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości ziaren. Smak i zapach naszych kaw zadowoli nawet najbardziej wymagających kawoszy. Do przygotowania mieszanek wykorzystujemy metody palenia, które są odpowiednio dobrane do odmiany kawy i równomiernie opalają ziarna. Dysponujemy specjalistycznymi piecami, umożliwiającymi regulację:

  • temperatury zasypu i zrzutu ziarna;
  • tempa przepływu powietrza przez bęben;
  • prędkości obrotów bębna.

Funkcje sprzętu pozwalają nam na wydobycie z ziaren niepowtarzalnego aromatu oraz na osiągnięcie balansu między ich słodyczą i kwasowatością.

Dlaczego warto pić kawę świeżo paloną?

Kawa świeżo palona powstaje z wyselekcjonowanych i wysokogatunkowych ziaren. Dzięki temu nie tylko odznacza się wyśmienitym smakiem, lecz także posiada wartości odżywcze. Parzone ziarna są bogate w przeciwutleniacze, które niszczą wolne rodniki i tym samym spowalniają procesy starzenia się organizmu. Świeża kawa z palarni, w przeciwieństwie do kawy rozpuszczalnej, jest pozbawiona chemicznych dodatków i cukru. Rzemieślnicze wypalanie ziaren pozwala również regulować poziom zawartości kofeiny. Część naszych mieszanek jest łagodna i można spożywać je o każdej porze dnia. Natomiast dla klientów, którzy potrzebują solidnej dawki porannej energii, przygotowaliśmy kawy bardziej pobudzające.

Sortuj według:
Wyświetl: produktów