Ekspresy do kawy JURA, Domowe ekspresy do kawy JURA
Wczytuję dane...

Ekspresy domowe Jura

Ekspresy do kawy Jura do zastosowań domowych, dzielimy na kilka segmentów:

Najwyższy model oznaczony Literą Z to zawsze niekwestionowany mistrz designu w tym przypadku obudowa ekspresu wykonana jest z pełnej płyty aluminium o grubości 3 mm lub innych materiałów wysokiej klasy, Jednostka zaparzająca ósmej generacji ( 3D ) woda przepływa równomiernie przez liczne warstwy zmielonej kawy uwalniając pełnię aromatu, Model Jura serii Z posiada innowacyjny system ekstreakcji kawy na zimno COLD Brew. Ekspresy produkowane w Szwajcarii z przedłużoną GWARANCJĄ NAWET DO 5 LAT.

Ekspresy Jura Linii S - 4,3 Calowy wyświetlacz dotykowy, Profesjonalny Młynek AROMA, proces pulsacji ekstrakcyjnej, profesjonalna dysza spieniąjąca w której można wybrać miedzy mlekiem spienionym a tylko podgrzanym. Wyprodukowany w Szwajcarii, Przedłużona GWARANCJA NAWET DO 3 LAT.

Ekspresy do kawy Jura seria E - to niekwestionowany liter sprzedaż w Polsce i na świecie, najczęściej wybierane ekspresy do kawy do domu jak i małego biura.  W domowej lini ekspresów E wyróżniamy trzy modele Jura E8, Jura E6, Jura E4. 

Model Jura E8  - w pełni automatyczne One Touch Cappuccino

Ekspres Jura E6 - Funkcja Extra Shot do wybranych kaw mlecznych, mleczna pianka przygotowana na najwyższym poziomie.

Jura E4 - specjalista do kaw czarnych

Najbardziej kompaktowa z Ekspresów Jura jest seria ENA, charakteryzuje się nietuzinkowym wyglądem, małym gabarytem i wygodną centralną wylewką mleka i kawy. 

Sortuj według:
Wyświetl: produktów