Wczytuję dane...

Jaki ekspres do kawy najlepiej sprawdzi się w biurze?

Ekspres do kawy w biurze to urządzenie, które z pewnością zostanie docenione przez Twoich pracowników. Świeży napar doda im energii na początku dnia i pobudzi koncentrację podczas wytężonej pracy umysłowej. Warto postawić na sprzęt dobrej jakości, który będzie trwały i bezawaryjny. Ponadto każdy pracownik powinien móc przygotować w nim swój ulubiony rodzaj kawy. Jakich maszyn powinieneś szukać w specjalistycznych sklepach?

Zalety automatycznego ekspresu do kawy w biurze

Większość klientów naszej firmy kupuje automatyczne ekspresy do kawy do swoich biur. Urządzenia są wyposażone w młynek i system do spieniania mleka, co ułatwia przygotowanie naparów. Można zaparzyć w nich zarówno espresso, jak i kawy mleczne na jego bazie. Ekspresy automatyczne są też proste w obsłudze i nie sprawiają problemów w utrzymaniu czystości, jednak należy używać specjalistycznych preparatów do ich regularnej pielęgnacji oraz oddawać urządzenia na okresowe przeglądy w autoryzowanym serwisie. 

Pamiętaj, aby podczas wyboru urządzenia, wziąć pod uwagę potrzeby Twoich pracowników. W większych firmach, w których zaparza się nawet kilkadziesiąt kaw w ciągu dnia, potrzebny będzie bardziej wydajny sprzęt, na przykład umożliwiający przygotowanie dwóch napojów jednocześnie. Jeśli nie jesteś pewien, jakie jest zapotrzebowanie na kawę w Twoim biurze, możesz skorzystać z naszej oferty dzierżawy ekspresów. W ten sposób przetestujesz wybrany model urządzenia i przekonasz się, czy warto w niego zainwestować. 

Kupujesz ekspres do biura? Nie zapomnij o dobrej kawie

Dobry ekspres do biura to nie wszystko. Aby wykorzystać pełne możliwości sprzętu, należy zadbać o dostęp do kawy o wysokiej jakości. Nawet w najlepszym sprzęcie nie uda się przygotować smacznego napoju, jeśli w biurowej kuchni będą znajdować się jedynie mieszanki ziaren ze zwykłego marketu lub tania kawa mielona. Decydując się na zakup ekspresu, od razu złóż zamówienie w rzemieślniczej palarni. Nabędziesz tam świeżo paloną kawę ze starannie wyselekcjonowanych ziaren, z których powstają aromatyczne i pozbawione nieprzyjemnej goryczki napary o unikalnych nutach smakowych.