Wczytuję dane...

3 najlepsze ekspresy do gastronomii. Przegląd producentów

Dobry ekspres do gastronomii powinien być wytrzymały i wydajny. Jego istotną cechą jest również szybkość wydawania produktów. Wiele marek oferuje profesjonalne urządzenia, umożliwiające przygotowanie aromatycznej kawy, która przyciągnie klientów do Twojej

Ekspresy kolbowe Sanremo do małej gastronomii 

Włoska marka Sanremo dostarcza na rynek nowoczesne i solidne ekspresy gastronomiczne, które przeznaczone są do miejsc, które serwują kawę jako swój specjał. Ich elegancki design podnosi prestiż lokalu w oczach klientów. W naszej ofercie znajdziesz m.in. innowacyjny i kompaktowy ekspres kolbowy Sanaremo Cube, który bardzo dobrze sprawdza się w małej gastronomii. Mimo niewielkich rozmiarów sprzęt posiada dużą moc, dzięki czemu cechuje się wysoką wydajnością. Ponadto model jest intuicyjny w obsłudze i został wyposażony w aplikację do zarządzania jego funkcjami. Za pomocą smartfona można przeglądać i wchodzić w interakcję ze wszystkimi parametrami maszyny: aplikacja zapewnia informacje o poziomie wody w zbiorniku i stanie filtra, temperaturze wody, statystykach użytkowania oraz kontroli włączania/wyłączania zasilania. 

Szybkie parzenie kawy w ekspresach Bravilor Bonamat

Jeśli poszukujesz łatwego w obsłudze ekspresu przelewowego, powinieneś zwrócić uwagę na sprzęty marki Bravilor Bonamat. Firma posiada liczne certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo maszyn. Co więcej, producent dba o środowisko naturalne i w swoich zakładach wykorzystuje materiały nadające się do recyklingu. Ekspresy Bravilor zużywają niewiele energii oraz cechują się długą żywotnością. Nie sprawiają problemów w konserwacji, a niektóre z modeli posiadają wskaźniki, informujące o tym, że urządzenie wymaga odkamieniania oraz możliwość podłączenia do sieci wodociągowej. 

Ekspresy do dużych lokali marki Coffe Format

Ekspresy automatyczne firmy Coffe Format to zaawansowane i wydajne urządzenia, które kupują u nas kierownicy dużych restauracji, hoteli czy punktów samoobsługowych. Ekspres Atlas W8L jest wyróżnia się swoimi rozmiarami: został wyposażony w powiększone pojemniki na ziarna i wodę. Przygotowywanie naparów w tym modelu jest proste i szybkie, ponieważ urządzenie ma łatwy w obsłudze interfejs dotykowy oraz ceramiczny młynek z płaskimi żarnami, który dokładnie i cicho mieli ziarna kawy. Obsługę tej maszyny ułatwiają funkcje, takie jak system zaparzania dostosowujący ciśnienie do rodzaju kawy czy samooczyszczanie przewodów mlecznych po każdym zaparzeniu.