Wczytuję dane...

SZKOŁA BARISTÓW

Nasza szkoła baristów organizuje kursy dla profesjonalistów, osób stawiających pierwsze kroki w branży i amatorów. Uczestnicy szkoleń nabywają nowe umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Zapewniamy profesjonalny sprzęt oraz produkty niezbędne podczas zajęć. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu teoretycznego i praktycznego wystawiamy certyfikaty, potwierdzające umiejętności zawodowe. Istnieje opcja wykupienia każdego kursu w formie vouchera, który można podarować bliskiej osobie.

Kurs barista

Przygotowaliśmy specjalny program kursu baristy, który odbywa się w Warszawie. Podczas kursu przybliżamy uczestnikom najważniejsze informacje teoretyczne na temat kawy i sposobów jej parzenia. Następnie przechodzimy do nauki przygotowywania perfekcyjnego espresso oraz kaw mlecznych. Skupiamy dużą uwagę na naukę sztuki latte art, czyli tworzenia wzorków na powierzchni kawy. W ostatniej części omawiamy metody alternatywne parzenia kawy oraz techniki sprzedaży. Program naszego szkolenia gwarantuje nabycie dużej wiedzy o kawie oraz cennych umiejętności praktycznych, niezbędnych w pracy w kawiarni.

Warsztaty Home barista

W ofercie posiadamy również warsztat home barista skierowany do miłośników parzenia kawy w domowych zaciszu, którzy chcą dowiedzieć się więcej o jej odmianach i metodach parzenia przy pomocy ekspresu ciśnieniowego i metod alternatywnych. Uczestnicy warsztatu Home Barista nauczą się również, jak wybierać kawę dobrej jakości. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, jak i indywidualnie.

Trening Latte Art

To świetna okazja dla baristów, pragnących doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie latte art. To bardzo praktyczny warsztat, kierowany do osób posiadających podstawowe umiejętności i doświadczenie w pracy z ekspresem ciśnieniowym. Podczas warsztatu rozkładamy sztukę latte art na czynniki pierwsze, analizujemy krok po kroku podstawowe wzory oraz omawiamy częste błędy wykonania. Poziom dostosowujemy do umiejętności uczestnika. 

Sortuj według:
Wyświetl: produktów