Wczytuję dane...

SZKOŁA BARISTÓW

SZKOŁA BARISTÓW

Nasza szkoła baristów organizuje kursy dla profesjonalistów, osób stawiających pierwsze kroki w branży i amatorów. Uczestnicy szkoleń nabywają nowe umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Zapewniamy profesjonalny sprzęt oraz produkty niezbędne podczas zajęć. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu teoretycznego i praktycznego wystawiamy certyfikaty, potwierdzające umiejętności zawodowe. Istnieje opcja wykupienia każdego kursu w formie vouchera, który można podarować bliskiej osobie.

Kurs barista

Przygotowaliśmy specjalny program kursu baristy, który odbywa się w Warszawie. Podczas kursu przybliżamy uczestnikom najważniejsze informacje teoretyczne na temat kawy i sposobów jej parzenia. Następnie przechodzimy do nauki przygotowywania perfekcyjnego espresso oraz kaw mlecznych. Skupiamy dużą uwagę na naukę sztuki latte art, czyli tworzenia wzorków na powierzchni kawy. W ostatniej części omawiamy metody alternatywne parzenia kawy oraz techniki sprzedaży. Program naszego szkolenia gwarantuje nabycie dużej wiedzy o kawie oraz cennych umiejętności praktycznych, niezbędnych w pracy w kawiarni.

Warsztaty Home barista

W ofercie posiadamy również warsztat home barista skierowany do miłośników parzenia kawy w domowych zaciszu, którzy chcą dowiedzieć się więcej o jej odmianach i metodach parzenia przy pomocy ekspresu ciśnieniowego i metod alternatywnych. Uczestnicy warsztatu Home Barista nauczą się również, jak wybierać kawę dobrej jakości. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, jak i indywidualnie.

Trening Latte Art

To świetna okazja dla baristów, pragnących doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie latte art. To bardzo praktyczny warsztat, kierowany do osób posiadających podstawowe umiejętności i doświadczenie w pracy z ekspresem ciśnieniowym. Podczas warsztatu rozkładamy sztukę latte art na czynniki pierwsze, analizujemy krok po kroku podstawowe wzory oraz omawiamy częste błędy wykonania. Poziom dostosowujemy do umiejętności uczestnika. Trening prowadzi Magdalena Głowacka - II vice Mistrzyni Polski Latte Art.

Sortuj według:
Wyświetl: produktów