Wczytuję dane...

USŁUGI EVENTOWE

USŁUGI EVENTOWE

Szukasz unikalnej atrakcji dla swoich gości weselnych lub bankietowych? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę usług eventowych skupionych na profesjonalnych pokazach baristów. Jesteśmy przekonani, że wśród Twoich gości znajdzie się wielu miłośników kawy, a my podczas swoich pokazów serwujemy ją w najlepszym wydaniu.

Profesjonalne pokazy baristów

Nasi bariści to zespół osób, które swój zawód traktują z ogromnym oddaniem i pasją. Pasja ta przekłada się na jakość pokazów, które od początku do końca potrafią zaabsorbować widzów. Są ciekawe, zaskakujące i widowiskowe, a przede wszystkim w pełni profesjonalne. Przy okazji przekazują wiedzę o tym, jak zaparzyć aromatyczną i doskonałą w smaku kawę w biurze lub w domu.Co uwzględnia cena za pokaz baristyczny?

W zanadrzu mamy kilka gotowych programów pokazów baristycznych, ale nie widzimy problemu, aby zmodyfikować je według indywidualnych potrzeb klientów. Wpływ na cenę mają głównie przewidywany czas pokazu i liczba gości zaproszonych na wesele, event czy bankiet. Każdorazowo oferta cenowa uwzględnia:

  • wynajem mobilnego baru kawowego wraz z osprzętem (ekspresem, młynkiem, akcesoriami baristycznymi),
  • dobry gatunek kawy, mleko, cukier,
  • serwis kawowy i pokaz baristyczny.

Tak więc w przedstawianych klientom kosztach znajduje się wszystko to, co potrzebne, aby zorganizować niezapomnianą atrakcję dla gości, jaką z pewnością jest nasz mobilny bar kawowy.

Sortuj według:
Wyświetl: produktów