Wczytuję dane...

EKSPRESY DO BIURA

EKSPRESY DO BIURA

Łatwe w obsłudze ekspresy do biura coraz częściej pojawiają się w siedzibach firm. Umożliwiają pracownikom szybkie przyrządzenie aromatycznej kawy dla siebie lub dla klientów i kontrahentów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń renomowanych marek. Wszystkie objęte są gwarancją producenta. Zamówienia realizujemy w ciągu 7 dni, a wysyłka jest darmowa.

Jeśli przed zakupem ekspresu do firmy chcesz przetestować sprzęt w swoim biurze, możesz skorzystać z naszej oferty dzierżawy ekspresów do kawy. Sprawdzisz dzięki temu, czy dany model urządzenia odpowiada potrzebom Twoich pracowników. Będziesz miał również zapewnioną opiekę serwisową nad ekspresem oraz comiesięczne dostawy świeżej kawy. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Zalety ekspresu ciśnieniowego do firmy

Ekspresy ciśnieniowe do firm sprawdzą się w biurach, w których konsumpcja kawy przekracza 25 filiżanek dziennie. Urządzenia wyróżnia solidność wykonania, wydajność oraz łatwość w czyszczeniu i konserwacji. Niektóre modele zostały wyposażone w dysze do spieniania mleka oraz umożliwiają przygotowanie dwóch kaw równocześnie. Mogą też zostać podłączone do sieci wodociągowej, co sprawia, że maszyna jest napełniana wodą automatycznie. W ekspresach ciśnieniowych można parzyć nie tylko kawę rozpuszczalną, lecz także ziarnistą (urządzenia posiadają młynki do mielenia).

Sortuj według:
Wyświetl: produktów