Wczytuję dane...
Model: HD5061/01
Marka: Saeco
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN

Jak/kiedy smarować moduł parzenia ekspresu do kawy Philips/Saeco?

Smarowanie modułu parzenia ekspresu do kawy Philips/Saeco zapewnia płynne poruszanie się części mechanicznych, co pozwala uzyskać optymalną wydajność urządzenia.

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami

Wyłącz urządzenie i wyjmij jego wtyczkę z gniazdka elektrycznego.
Wyjmij moduł parzenia, wypłucz pod bieżącą letnią wodą i poczekaj, aż wyschnie.
Nałóż cienką warstwą smaru wokół wałka w dolnej części modułu parzenia.
Nałóż cienką warstwę smaru na prowadnice po obu stronach.

Częstotliwość smarowania modułu parzenia

Jeśli parzysz napoje 1–5 razy dziennie, smaruj co 4 miesiące
Jeśli parzysz napoje 6–10 razy dziennie, smaruj co 2 miesiące
Jeśli parzysz napoje ponad 10 razy dziennie, smaruj raz w miesiącu

Ekspres do kawy gości już nie tylko w kawiarniach, ale również w domach i biurach, dzięki czemu energetyzujący napój można przygotować w każdej chwili, gdy poczuje się spadek energii lub po prostu przyjdzie na niego ochota. Profesjonalne przygotowanie kawy stało się banalnie proste, ale trzeba pamiętać, aby właściwie zadbać o ekspres. Proponujemy smar do ekspresu saeco, który umożliwi zatroszczenie się o jego części mechaniczne.

DLACZEGO SMAR DO EKSPRESU PHILIPS JEST POTRZEBNY?

Przygotowywanie kawy jest rytuałem, w którym ogromne znaczenie ma jej gatunek i jakość ziaren, ale doskonały napój powstanie tylko, gdy ekspres będzie działał w pełni sprawnie. Zadbaj o najmniejsze detale, a zawsze będziesz cieszyć się idealnie zaparzoną kawą. Aby urządzenie nigdy nie zawiodło, zaopatrz się w smar do bloku zaparzającego, który zapewnia płynność działania elementów mechanicznych. Regularne stosowanie smaru chroni przed uszkodzeniem lub słabszym funkcjonowaniem poszczególnych części bloku zaparzającego.

JAK SMAR SAECO WPŁYWA NA PRZEDŁUŻENIE ŻYWOTNOŚCI EKSPRESU?

Prawidłowe i optymalne działanie ekspresu do kawy Philips/Saeco uzyskasz, stosując smar konserwujący. Jeżeli zależy Ci, aby kawa zawsze smakowała wyśmienicie, pamiętaj, żeby systematycznie stosować smar do bloku zaparzającego philips. Dzięki tej praktyce urządzenie będzie działać sprawnie o wiele dłużej. Dbanie o poszczególne części gwarantuje przedłużenie jego żywotności. Smar konserwujący jest skuteczny, gdy stosuje się go regularnie. Zapewnia maksymalną ochronę ekspresu i sprawia, że kawa zawsze smakuje jak za pierwszym razem.

JAK STOSOWAĆ SMAR DO EKSPRESU SAECO?

Części mechaniczne zużywają się pod wpływem tarcia, a ich praca staje się mniej płynna, dlatego tak ważne jest, aby stosować smar do ekspresu philips. Smar usprawnia działanie całego mechanizmu, co wpływa na uzyskanie optymalnej wydajności urządzenia. Sposób użycia smaru jest prosty. Konserwację ekspresu przeprowadź zgodnie z instrukcjami załączonymi do produktu. Szybko dojdziesz do wprawy, a urządzenie odwdzięczy Ci się wieloletnią żywotnością.

Prawidłowa praca ekspresu jest ważna, aby w każdej chwili móc sięgnąć po świeżo zaparzoną kawę. Aby zaaplikować smar do bloku zaparzającego, wyłącz ekspres i wyjmij wtyczkę z gniazdka elektrycznego. Następnie odłącz moduł zaparzenia i włóż go pod bieżącą wodę. Dokładnie wypłucz i poczekaj, aż wyschnie. Cienką warstwę smaru nałóż wokół wałka w dolnej części modułu, a także na prowadnice z obu stron.

JAK CZĘSTO STOSOWAĆ SMAR SAECO?

Tubka smaru Saeco jest bardzo wydajna, dlatego wystarcza na wiele aplikacji. Częstotliwość smarowania bloku zaparzającego zależy od tego, jak często przyrządzasz kawę. Smar do bloku zaparzającego philips stosuj raz na 4 miesiące, jeżeli parzysz 1-5 kaw dziennie. Jeśli częściej sięgasz po ulubiony napój, tzn. 6-10 razy dziennie, mechanizm ekspresu smaruj co 2 miesiące. Gdy liczba zaparzanych kaw wynosi ponad 10 dziennie, wówczas konieczne jest smarowanie raz w miesiącu. Dbaj o ekspres i ciesz się z niepowtarzalnego smaku kawy!

wybrane dla ciebie
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...