Wczytuję dane...
Marka: GRAEF
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Gwarancja: 12 miesięcy
Oblicz ratę

MŁYNEK AUTOMATYCZNY GRAEF CM850 zintegrowany z szufladą na fusy (odbijakiem)

Przygotowanie dobrej kawa zaczyna się od mielenia!

Młynek do kawy CM 850 z silnikiem o mocy 128 W to idealne urządzenie marki Graef dla wielbicieli kawy dzięki zastosowaniu w nim zaawansowanej technologii i sprawdzonej niezawodności. Sprawdzi się on tak w użytku domowym jak i profesjonalnym. Kompaktowa budowa Graef CM 850 została wykonana z najwyższej jakości materiałów - stali nierdzewnej, aluminium, wytrzymałego tworzywa. Uniwersalny i nowoczesny design młynka CM 850 pozwala mu wspaniale prezentować się tak w domowej kuchni jak i na baristycznym blacie!

Innowacyjne rozwiązania techniczne w mieleniu kawy

  • Żarna ze stali nierdzewnej


W młynku CM 850 zastosowano stożkowe żarna ze stali szlachetnej z 40 stopniową regulacją grubości mielenia. Dzięki zastosowaniu w CM 850 energooszczędnego, wolnoobrotowego silnika o mocy 128 W kawa nigdy nie zostaje przypalona czy przegrzana podczas mielenia.

     


Szerokie możliwości wyboru trybu pracy

Młynek posiada włącznik z opcją pracy ciągłej jaki pracy automatycznej. W opcji automatycznego mielenia młynek włączy się gdy użytkownik wsunie w uchwyt kolbę bądź dołączony do młynka pojemnik na zmieloną kawę.

  • Aluminiowe koło wirujące
    W dolnej części komory mielenia młynka CM 820 zamontowane jest aluminiowe koło wirujące z 5 łopatkami wspomagające wyrzut zmielonej kawy.  • Wkład antystatyczny
    Zastosowanie na końcowym odcinku młynka układu antystatycznego umożliwia stworzenie w miarę zwartego strumienia wyrzutu zmielonej kawy.  • Zintegrowany pojemnik na fusy
    W podstawie młynka CM 850 znajduje się wysuwana szuflada na fusy z gumowym odbijakiem.


Modułowa budowa młynka CM 850

Dzięki modułowej budowie młynek po zdemontowaniu zbiornika na ziarna kawy zmieści się w każdej kuchennej szafce. Proces czyszczenia młynka również jest bardzo prosty.


Zamknięcie otworu wysypowego zbiornika kawy

Zamknięcie otworu wysypowego zbiornika kawy umożliwia przechowywanie w nim ziaren niezmielonej kawy bez obawy na ich zwietrzenie.


Wyjątkowy design

Produkty Marki Graef charakteryzują się wyjątkowym designem, zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi oraz wysokiej jakości materiałami zastosowanymi do ich budowy.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość: 275 mm
Szerokość: 130 mm
Wysokość: 440 mm
Moc: 128 W
Zasilanie: 230 V

wybrane dla ciebie