Wczytuję dane...
Marka: GRAEF
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Gwarancja: 12 miesięcy
Oblicz ratę

MŁYNEK AUTOMATYCZNY GRAEF CM820

Przygotowanie dobrej kawa zaczyna się od mielenia!

Młynek do kawy CM 820 z silnikiem o mocy 128 W to idealne urządzenie marki Graef dla wielbicieli kawy dzięki zastosowaniu w nim zaawansowanej technologii i sprawdzonej niezawodności. Sprawdzi się on tak w użytku domowym jak i profesjonalnym. Kompaktowa budowa Graef CM 820 została wykonana z najwyższej jakości materiałów- stali nierdzewnej, aluminium, wytrzymałego tworzywa. Uniwersalny i nowoczesny design młynka CM 820 pozwala mu wspaniale prezentować się tak w domowej kuchni jak i na baristycznym blacie!


Innowacyjne rozwiązania techniczne w mieleniu kawy

  • Żarna ze stali nierdzewnej

    W młynku CM 820 zastosowano stożkowe żarna ze stali szlachetnej z 40 stopniową regulacją grubości mielenia. Dzięki zastosowaniu w CM 820 energooszczędnego, wolnoobrotowego silnika o mocy 128 W kawa nigdy nie zostaje przypalona czy przegrzana podczas mielenia.

     


Szerokie możliwości wyboru trybu pracy

Młynek posiada włącznik z opcją pracy ciągłej jaki pracy automatycznej. W opcji automatycznego mielenia młynek włączy się gdy użytkownik wsunie w uchwyt kolbę bądź dołączony do młynka pojemnik na zmieloną kawę.

 

  • Aluminiowe koło wirujące

    W dolnej części komory mielenia młynka CM 820 zamontowane jest aluminiowe koło wirujące z 5 łopatkami wspomagające wyrzut zmielonej kawy.  • Wkład antystatyczny

    Zastosowanie na końcowym odcinku młynka układu antystatycznego umożliwia stworzenie w miarę zwartego strumienia wyrzutu zmielonej kawy.

 
Kompaktowa budowa, młynek zmieści się w każdej kuchennej szafce

 

Zamknięcie otworu wysypowego zbiornika kawy
Zamknięcie otworu wysypowego zbiornika kawy umożliwia przechowywanie w nim ziaren niezmielonej kawy bez obawy na ich zwietrzenie.


Wyjątkowy design
Produkty Marki Graef charakteryzują się wyjątkowym designem, zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi oraz wysokiej jakości materiałami zastosowanymi do ich budowy.


SP
ECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość: 190 mm
Szerokość: 130 mm
Wysokość: 362 mm
Moc: 128 W
Zasilanie: 230 V

wybrane dla ciebie