Wczytuję dane...
Marka: GRAEF
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Gwarancja: 12 miesięcy
Oblicz ratę

MŁYNEK AUTOMATYCZNY GRAEF CM802


Przygotowanie dobrej kawa zaczyna się od mielenia!

Młynek do kawy CM 802 z silnikiem o mocy 128 W to idealne urządzenie marki Graef dla wielbicieli kawy dzięki zastosowaniu w nim zaawansowanej technologii i sprawdzonej niezawodności. Kompaktowa budowa Graef CM 802 została wykonana z aluminium. Uniwersalny i nowoczesny design młynka CM 802 pozwala mu wspaniale prezentować się tak w domowej kuchni jak i na baristycznym blacie!

Innowacyjne rozwiązania techniczne w mieleniu kawy

  • Żarna ze stali nierdzewnej

    W młynku CM 802 zastosowano stożkowe żarna ze stali szlachetnej z 40 stopniową regulacją grubości mielenia. Dzięki zastosowaniu w CM 802 energooszczędnego, wolnoobrotowego silnika kawa nigdy nie zostaje przypalona czy przegrzana podczas mielenia.


     

 
Tryby pracy młynka - praca ciągła i automatyczna
Młynek posiada opcję tak pracy ciągłej jaki pracy automatycznej. W opcji automatycznego mielenia młynek włączy się gdy użytkownik wsunie w uchwyt kolbę bądź dołączony do młynka pojemnik na zmieloną kawę.

 

  • Aluminiowe koło wirujące

    W dolnej części komory mielenia młynka CM 802 zamontowane jest aluminiowe koło wirujące z 5 łopatkami wspomagające wyrzut zmielonej kawy.
  • Wkład antystatyczny

    Zastosowanie na końcowym odcinku młynka układu antystatycznego umożliwia stworzenie w miarę zwartego strumienia wyrzutu zmielonej kawy.


Szerokie możliwości wyboru trybu pracy
Dzięki przełącznikowi ON / OFF użytkownik samodzielnie wybiera tryb pracy młynka CM 802 automatyczny lub ciągły.

Kompaktowa budowa, młynek zmieści się w każdej kuchennej szafce


Zamknięcie otworu wysypowego zbiornika kawy
Zamknięcie otworu wysypowego zbiornika kawy umożliwia przechowywanie w nim ziaren niezmielonej kawy bez obawy na ich zwietrzenie.


Wyjątkowy design
Produkty Marki Graef charakteryzują się wyjątkowym designem, zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi oraz wysokiej jakości materiałami zastosowanymi do ich budowy.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


Długość: 230 mm
Szerokość: 135 mm
Wysokość: 397 mm
Moc: 128 W
Zasilanie: 230 V
Waga: 2,63 kg

wybrane dla ciebie