Wczytuję dane...
Marka: GRAEF
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Gwarancja: 12 miesięcy
Oblicz ratę

MŁYNEK AUTMATYCZNY GRAEF CM800

Przygotowanie dobrej kawa zaczyna się od mielenia!

Młynek do kawy CM 800 z silnikiem o mocy 128 W to idealne urządzenie marki Graef dla wielbicieli kawy dzięki zastosowaniu w nim zaawansowanej technologii i sprawdzonej niezawodności. Kompaktowa budowa Graef CM 800 została wykonana z aluminium. Uniwersalny i nowoczesny design młynka CM 800 pozwala mu wspaniale prezentować się tak w domowej kuchni jak i na baristycznym blacie!

Innowacyjne rozwiązania techniczne w mieleniu kawy

  • Żarna ze stali nierdzewnej

    W młynku CM 800 zastosowano stożkowe żarna ze stali szlachetnej z 40 stopniową regulacją grubości mielenia. Dzięki zastosowaniu w CM 800 energooszczędnego, wolnoobrotowego silnika kawa nigdy nie zostaje przypalona czy przegrzana podczas mielenia.

 

     


Tryby pracy młynka - praca ciągła i automatyczna

Młynek posiada opcję tak pracy ciągłej jaki pracy automatycznej. W opcji automatycznego mielenia młynek włączy się gdy użytkownik wsunie w uchwyt kolbę bądź dołączony do młynka pojemnik na zmieloną kawę.

  • Aluminiowe koło wirujące

    W dolnej części komory mielenia młynka CM 800 zamontowane jest aluminiowe koło wirujące z 5 łopatkami wspomagające wyrzut zmielonej kawy.

 

  • Wkład antystatyczny

    Zastosowanie na końcowym odcinku młynka układu antystatycznego umożliwia stworzenie w miarę zwartego strumienia wyrzutu zmielonej kawy.

 


Szerokie możliwości wyboru trybu pracy

Dzięki przełącznikowi ON / OFF użytkownik samodzielnie wybiera tryb pracy młynka CM 800 automatyczny lub ciągły.


Kompaktowa budowa, młynek zmieści się w każdej kuchennej szafce


Zamknięcie otworu wysypowego zbiornika kawy

Zamknięcie otworu wysypowego zbiornika kawy umożliwia przechowywanie w nim ziaren niezmielonej kawy bez obawy na ich zwietrzenie.Wyjątkowy design
Produkty Marki Graef charakteryzują się wyjątkowym designem, zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi oraz wysokiej jakości materiałami zastosowanymi do ich budowy.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość: 230 mm
Szerokość: 135 mm
Wysokość: 397 mm
Moc: 128 W
Zasilanie: 230 V
Waga: 2,63 kg

wybrane dla ciebie