Wczytuję dane...
Model: 122
Kod producenta: 80R11

Akcesoria

 • Pojemność: 

  250 ml

 • Tworzywo: 

  polipropylen, guma

 • Wysyłka w ciągu: 

  1 dzień roboczy

pełna specyfikacja
119,00 PLN
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Oblicz ratę
Aeropress to jedna z najmłodszych metod alternatywnego parzenia kawy. Został wynaleziony w 2005 r. w Stanach Zjednoczonych przez Alana Adlera, znanego z tworzenia frisbee (Aerobie, Inc.).

Ta metoda jest bardzo prosta i jednocześnie bardzo złożona. Ale jedno jest pewne – uwielbiana przez wiele ludzi, zwłaszcza tych, którzy chcą mieć szybką i dobrą kawę zawsze pod ręką. Aeropress nie ma sobie równych w kwestii rozmiaru i wagi (wykonany jest z wytrzymałego oraz łatwego w utrzymaniu tworzywa), więc przygotowanie naparu staje się możliwe w każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest to, że w środku tłoka może się zmiścić ręczny młynek do kawy, a więc cały zestaw zajmuje jeszcze mniej miejsca. Aeropress jest urządzeniem bardzo uniwersalnym i z nim mamy ogromne pole do popisu dla własnej wyobraźni.

Możemy eksperymentować nie tylko z grubością mielenia i temperaturą wody, ale również z czasem parzenia i ciśnieniem. Kawa zaparzona w Aeropresie będzie miała pełne body, co wynika z ciśnienia stworzonego, gdy „przeciskamy” już zaparzoną kawę i cieńkiego papierowego filtra.

Podsumowując, Aeropress to niesamowity gadżet, który spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych wielbicieli kawy.

Akcesoria

 • Pojemność: 

  250 ml

 • Tworzywo: 

  polipropylen, guma

 • Wysyłka w ciągu: 

  1 dzień roboczy

wybrane dla ciebie